Menu

Współpraca

Zapraszamy na odjechane studenckie wyjazdy:)

Hiszpania


Studenckie wakacje - HISZPANIA!

Blanes, Hiszpania

Blanes to południowa brama do Costa Brava, położona w połowie drogi między Barceloną i Gironą, tuż obok innych znanych miejscowości turystycznych jak chociażby oddalonego o około 6 km Lloret de Mar.

W porównaniu z Lloret miejscowość jest z pozoru spokojniejsza i mniej tłoczna. Oczywiście tylko pozornie, gdyż życie nocne jak w całej Hiszpanii elektryzuje i nie pozwala wrócić do hotelu przed porankiem.

Blanes znana jest przede wszystkim z dużej, piaszczystej plaży – jednej z najdłuższych na wybrzeżu, pięknej, wysadzanej palmami promenady, malowniczego portu jachtowego a także z ogrodów botanicznych „Pina Rosa” i “Mutra”. Wszystko to tworzy unikatowy klimat tej uroczej miejscowości, która dodatkowo jest fantastycznym punktem wypadowym do zwiedzania całej Katalonii. To miejscowość, w której każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno ci, którzy lubią wylegiwać się na plaży, turyści żądni obcowania ze sztuką jak i ci, którzy wakacje wolą spędzać aktywnie co zapewnia świetnie zorganizowane wybrzeże pełne wodnych atrakcji.


galLogo

Newsletter


Dołącz do nas:

| Mapa strony | Wersja do druku | Wyślij wiadomość

Opublikowane materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.